Szok, Mirra Andriejewa wyrzucona z Montrealu! Co za wieści dla Igi Świątek!

Stało się! To koniec przygody Mirry Andriejewej podczas turnieju w WTA 1000 w Montrealu. W meczu Rosjanki w trzeciej rundy doszło do gigantycznej niespodzianki i McCartyney Kessler okazała się od niej lepsza, wygrywając 7:6(5), 6:4. Nie obyło się też bez poważnych problemów zdrowotnych. Tłumaczymy, co wynik tego spotkania oznacza także dla Igi Świątek, która wciąż w kanadyjskich zawodach pozostaje. ]]>

Źródło:: Tenis Onet

Opublikowano w: Tenis

A może spodobają ci się także:

Rosja wyprzedziła Polskę. Jest nowy ranking FIFA Rosja wyprzedziła Polskę. Jest nowy ranking FIFA
Oto pierwszy letni transfer Śląska Wrocław Oto pierwszy letni transfer Śląska Wrocław
Donald Trump coraz bardziej nieprzewidywalny. Zaskakująca decyzja Donald Trump coraz bardziej nieprzewidywalny. Zaskakująca decyzja
Powtórka z zimowych igrzysk. Haitańczycy znów muszą zmienić stroje Powtórka z zimowych igrzysk. Haitańczycy znów muszą zmienić stroje
© 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone. Sportfakty.pl
Projekt i wykonanie Grupa Web-Com.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies stron grupy WEB-COM.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.