Hurkacz odwrócił losy meczu! Co za powrót w trzecim secie!

Hubert Hurkacz wygrał 6:7, 6:4, 7:5 z Richardem Gasquetem w drugiej rundzie prestiżowego turnieju ATP 1000 w Madrycie. Polak przegrał tie-breaka po niezwykle wyrównanej walce w pierwszym secie, ale mniej więcej od połowy drugiej odsłony jego dyspozycja rosła, a doświadczonego Francuza opadała. ]]>

Źródło:: Tenis Onet

Opublikowano w: Tenis

A może spodobają ci się także:

Pierwszy krok Projektu w stronę medalu. Resovia nie wykorzystała szansy Pierwszy krok Projektu w stronę medalu. Resovia nie wykorzystała szansy
Arkadiusz Milik bohaterem Juventusu! “Złoty gol” po minucie gry [WIDEO] Arkadiusz Milik bohaterem Juventusu! “Złoty gol” po minucie gry [WIDEO]
Co za kompromitacja! Demolka w derbach Londynu Co za kompromitacja! Demolka w derbach Londynu
Sensacja w Madrycie. 18-latka z Azji wyrzuca faworytkę z turnieju Sensacja w Madrycie. 18-latka z Azji wyrzuca faworytkę z turnieju