Wisła Płock – Miedź Legnica [RELACJA NA ŻYWO]

Wisła Płock – Miedź Legnica to ostatni mecz 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Nafciarze na starcie rozgrywek zachwycają i mecz z beniaminkiem jest dla nich okazją do pozostania na pierwszym miejscu w tabeli na kolejny tydzień. Legniczanie natomiast cały czas czekają na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na relację “na żywo” z meczu Wisła Płock – Miedź Legnica. Początek w poniedziałek, 8 sierpnia o godzinie 18:45.

Źródło:: Piłka nożna Onet

Opublikowano w: Piłka nożna

A może spodobają ci się także:

Fatalna kontuzja podczas meczu Ligi Mistrzów. Wielomiesięczna przerwa lidera Fatalna kontuzja podczas meczu Ligi Mistrzów. Wielomiesięczna przerwa lidera
Tylko jeden Polak z wygraną w Turcji. Swoje mecze przegrali Mika i Bućko Tylko jeden Polak z wygraną w Turcji. Swoje mecze przegrali Mika i Bućko
Hiszpanie bez litości dla Lewandowskiego. Ostra krytyka w znanym programie Hiszpanie bez litości dla Lewandowskiego. Ostra krytyka w znanym programie
Gorzkie słowa Polki. “Pokazały nam, jak powinno się grać” Gorzkie słowa Polki. “Pokazały nam, jak powinno się grać”